Dela sidan på sociala medier

Kontaktinformation

Lugnets reception
Telefon: 023 ‑ 835 00*
info@lugnet.se

*Vardagar kl 08.00-17.00 kommer kontaktcenter att besvara ditt samtal.

Falu kommun
Kontaktcenter (inklusive växel och reception)
kontaktcenter@falun.se
Telefon: 023-830 00

Här hittar du kontaktuppgifter till Lugnet i Falun AB. Kontakta oss så hjälper vi dig.

Ring växeln

Telefon: 023-822 20

Skicka e-post

Lufab@lugnet.se

Besök oss

Lugnetvägen 14 (Teknikhuset)

Medarbetare

Anders Nordlund, tf vd

023-828 38

anders.nordlund@lugnet .se

Henrik Andersson, ekonomichef

023-82226

henrik.andersson@lugnet.se

Henrik Stål, fastighetsingenjör

023-82452

henrik.stal@lugnet.se

Anders Pers, driftstekniker

023-82613

anders.pers@lugnet.se

Mika Strand, dritstekniker

023-82547

mika.strand@lugnet.se

Kent Hagström, driftstekniker

023-82516

kent.hagstrom@lugnet.se

Malin Thorgren, ekonomiassistent

023-82220

malin.thorgren@lugnet.se

Niclas Camarstrand, projektledare

023-86644

niclas.camarstrand@lugnet.se

Sidan uppdaterad 2020-04-03