• 2.0°C
  • 2.0°C
  • 2.0°C

Dela sidan på sociala medier

Kontaktinformation

Lugnets reception
Telefon: 023 ‑ 835 00*
info@lugnet.se

*Vardagar kl 08.00-17.00 kommer kontaktcenter att besvara ditt samtal.

Falu kommun
Kontaktcenter (inklusive växel och reception)
kontaktcenter@falun.se
Telefon: 023-830 00

Lufab kontakt

Du hittar oss i det vita och bruna huset innanför campingreceptionen på Lugnet!

Tillförordnad vd

Anders Nordlund, 023-82210, anders.nordlund@lugnet.se

 

Kommunikation

Kristin Forsberg, 023-83513, kristin.forsberg@lugnet.se

Projektledare

Niclas Camarstrand, 023-86644, niclas.camarstrand@lugnet.se

Fastighetsingenjör

Henrik Stål, 023-82452, henrik.stal@lugnet.se

Verksamhetsutveckling

Staffan Hillman, 023-83036, staffan.hillman@lugnet.se

Ekonomiassistent

Malin Thorgren, 023-82220, malin.thorgren@lugnet.se

Driftstekniker

Anders Pers, 023-82613, anders.pers@lugnet.se

Mika Strand, 023-82547, mika.strand@lugnet.se

Kent Hagström, 023-82516, kent.hagstrom@lugnet.se

 

Sidan uppdaterad 2019-10-30